DNIA 19.06.2026 (PIĄTEK)
W GODZINACH 15.00 – 18.00 ZAPRASZAMY NA FESTYN RODZINNY.
W ZABAWIE UCZESTNICZĄ DZIECI WRAZ Z RODZICMI PO ODEBRANIU
Z PRZEDSZKOLA. W TYM DNIU PARKING OD GODZINY 10 BĘDZIE ZAMKNIĘTY.
Szanowni Państwo,
już 22–24 czerwca we Wrocławiu odbędzie się Kongres i Festiwal Psychologiczny Re_Mind – to trzy dni wykładów, warsztatów, debat, spacerów tematycznych i działań artystycznych, które pokazują, jak psychologia pomaga lepiej rozumieć siebie, relacje i współczesny świat.
Polecamy Państwa uwadze otwartą część festiwalową – to bezpłatne i odbywające się w przestrzeni miasta aktywności dostępne dla wszystkich …
INFORMUJEMY, ŻE DNIA 14 MAJA(CZWARTEK) JEDZIEMY (GRUPA BALONIKI I BIEGUSKI) NA CAŁODNIOWĄ WYCIECZKĘ DO DZIERŻONIOWA.
PROSIMY W TYM DNIU PRZYPROWADZIĆ DZIECI DO GODZINY 7.30. - WYJAZD 8.45.
PLANOWANY POWRÓT OKOŁO GODZ.15.
DZIECI MAJĄ ZAPEWNIONE CAŁODZIENNE WYŻYWIENIE, ŚNIADANIE JEMY W PRZEDSZKOLU.
MOŻNA DAĆ DZIECKU DO PLECAKA DROBNĄ PRZEKĄSKĘ.
PROSIMY O UBRANIE DZIECI ADEKWATNIE DO POGODY (NAJLEPIEJ „NA CEBULKĘ”).
W TYM DNIU PARKING PRZEDSZKOLNY W GODZINACH …
WAŻNA INFORMACJA!!!
PROSIMY O WYPEŁNIANIE DEKLARACJI KORZYSTANIA Z USŁUG PRZEDSZKOLA
W OKRESIE WAKACYJNYM. DEKLARACJE SĄ DOSTĘPNE U NAUCZYCIELEK NA GRUPACH. OSTATECZNY TERMIN ZŁOŻENIA WYPEŁNIONEJ DEKLARACJI TO 29.05.2026 r. DEKLARACJE POBIERAMY DO 15.05.2026 r.
PROSIMY O PRZEMYŚLANIE PLANOWANIE TERMINÓW, PONIEWAŻ NA PODSTAWIE PAŃSTWA ZGŁOSZEŃ USTALANA JEST ORGANIZACJA PRACY PRZEDSZKOLA.
Szanowni Państwo, Rodzice i Opiekunowie,
Urząd Miejski Wrocławia, we współpracy z ekspertami ds. bezpieczeństwa, serdecznie zaprasza na ostatnie bezpłatne szkolenie z zakresu obrony cywilnej i ochrony ludności, które odbędzie się już 8 maja br. we Wrocławskim Centrum Kongresowym.
W dzisiejszych czasach wiedza o tym, jak zadbać o siebie i najbliższych w sytuacjach kryzysowych, jest bezcenna. Chcemy, aby …
Drodzy Rodzice i Dzieci
Z okazji zbliżających się Świat Wielkanocnych chcielibyśmy wspólnie wesprzeć podopiecznych Domu Seniora organizując zbiórkę herbat i kawy.
Zachęcamy do przynoszenia:
Produkty można przekazywać nauczycielkom grup do 3 kwietnia.
Dzięki Państwa zaangażowaniu możemy sprawić Seniorom drobną, ale bardzo potrebną radość i umilić …