Z braku możliwości zorganizowania tradycyjnego kiermaszu Wielkanocnego, a chcąc zostawić dzieciom namiastkę normalności w środę 13 kwietnia  rozpoczynamy WĘDRUJĄCY KIERMASZ PANDEMICZNY

W połączeniu sił Grona Pedagogicznego i Rady Rodziców po przeprowadzonych z dziećmi Warsztatach Świątecznych zapraszamy do zakupu dzieła naszego dziecka za kwotę minimum 10zł. Dzieci już kolejny raz wzięły sprawy w swoje ręce i same zbierają pieniądze za które Panie po świętach kupią im coś wspólnego do nauki i zabawy do ich  Sali lub zorganizują warsztaty czy też wyjście.

Każdy Rodzic kupuje rękodzieło swojego dziecka. Pieniądze prosimy przekazywać dziecku rano przed wejściem do szatni (najlepiej w podpisanej kopercie lub woreczku).Tego samego dnia świąteczne rękodzieło zawędruje z dzieckiem do domu

Zapraszamy do włączenia się do wspólnej świątecznej zabawy i wsparcia zbiórki dzieci.

Zdjęcia wykonanych prac prezentujemy poniżej