XII edycja kampanii Rowerowy Maj dobiegła końca!
Od 4 do 29 maja dzieci, nauczyciele i rodzice po raz kolejny pokazali, że rower i hulajnoga mogą być najlepszym sposobem na rozpoczęcie dnia! 

Zajęliśmy wysokie 4 miejsce wśród wszystkich wrocławskich przedszkoli. Możemy być z siebie dumni! Wynik jest imponujący, tym bardziej, że co roku jesteśmy w czołówce najlepszych przedszkoli we Wrocławiu!
Wszystkim grupom należą się brawa, największe jednak otrzymuje grupa Akrobaci, która miała najwięcej wykręconych na rowerze przejazdów! Szczerze gratulujemy zdobytej dla grupy nagrody – wycieczki niespodzianki!
Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i aktywność! Każdy przyjazd do przedszkola rowerem czy hulajnogą miał ogromne znaczenie! Dzieci i Rodzice bardzo się starali, należą się Wam ogromne brawa i podziękowania.
Dziękujemy także koordynatorkom akcji w naszym przedszkolu: p. Ewelinie Kutnie-Czernik, p. Ewie Przybylskiej oraz p. Dorocie Sośnie. Także dzięki ich zaangażowaniu i pracy możemy osiągać tak dobre wyniki.
Życzymy wszystkim kolejnych sukcesów oraz radości z jazdy na rowerze, hulajnodze, rolkach, wrotkach czy deskorolkach!

