25 listopada na całym świecie obchodzony jest dzień pluszowego misia. Zabawka ta od prawie 120 lat towarzyszy dzieciom pod każdą szerokością geograficzną, ciesząc zarówno tych najmłodszych, jak i tych nieco starszych. Niesłabnąca popularność misiów nie dziwi chyba nikogo – w końcu każdy z nas miał w dzieciństwie pluszowego przyjaciela, pomagającego przetrwać ciężkie chwile. Jak co roku tak i w tym postanowiliśmy w sposób wyjątkowy obchodzić to święto. Oprócz zabaw, kolorowanek, zagadek i oczywiście tulenia swoich ukochanych pluszaków, każde z dzieci dostało magnes ze swoim imieniem  do samodzielnego ozdobienia oraz magnes. Upominki zostały oczywiście przygotowane i ufundowane przez Radę Rodziców za co serdecznie dziękujemy:)