Październik jako miesiąc miłości do zwierząt przedłużył się i swój finał miał w listopadzie. Jednym z elementów świętowania był konkurs zorganizowany przez Panią Ewelinkę, Ewę oraz Violettę na „Zwierzątko z surowców wtórnych”. Wspaniałe prace wykonane przez dzieci wraz z rodzicami cieszyły oczy przez cały miesiąc, ale gdyby ktoś zapomniał jak wyglądały, na szczęście wykonaliśmy kilka zdjęć. Dzięki Funduszu Dzieci i Radzie Rodziców, każda z prac została nagrodzona małym upominkiem.

Bardzo dziękujemy Radzie Rodziców za ufundowanie jednej z nagród za udział w konkursie oraz Rodzicom, którzy nas wspierają dodatkowo. Dziękujemy również każdej osobie, która dostarczyła pracę za udział i zaangażowanie.
Zapraszamy do kolejnych konkursów