Ach! Co to był za dzień. Ostatni dzień roku szkolnego. Miesiące przygotowań, ale udało się i 23 czerwca zorganizowaliśmy festyn jakiego jeszcze w przedszkolu nie było . Stanowiska z tatuażami, malowaniem twarzy, kolorowankami, warkoczykami . Kawiarenka z ciastami oraz mini bar z daniami na ciepło ( kaszanką, kiełbaską i plackami ziemniaczanymi). Do tego goście z zewnątrz : harlejowcy, staż miejska, wojsko. I wisienka na torcie LOTERIA FANTOWA, w którym KAŻDY z 500 losów wygrywał. Festyn był o tyle wyjątkowy, że został zorganizowany przez rodziców. Niestety nie cały personel mógł uczestniczyć w festynie ponieważ niezastąpione Panie Kucharki obsługiwały bar, bo przecież nikt nie gotuje tak jak one, a Pani Kamila z Weroniką zaplatały warkoczyki jako etatowe fryzjerki przedszkola jednak dzięki zaangażowaniu rodziców zdecydowana większość personelu miała możliwość integracji i zabawy. Był to niesamowity i bardzo rodzinny czas. Już nie możemy się doczekać przyszłorocznej edycji .