W końcu po trzech latach przerwy udało się wyjechać całym przedszkolem na wycieczkę całodniową. 13 czerwca wszystkie grupy pojechały do sprawdzonej już Zielonej Doliny. Dzieci miały okazję wziąć udział w warsztatach rolniczych i samodzielnie zasadzić fasolę, która jak się później okazało w domach naszych maluchów urosła to niesamotnych rozmiarów oraz wydoić sztuczną kozę. Dodatkowo , każda z grup zwiedziła gospodarstwo poznając mieszkające tam zwierzęta. Każde z dzieci miało także możliwość pogłaskania dwutygodniowego koźlątka. Mieliśmy także do dyspozycji ogromny teren rekreacyjny na, którym nie brakowało huśtawek, jeździków, samochodzików, trampoliny i wszytskich innych możliwych zabawek jakie tylko dzieci mogły by sobie wymarzyć. Dzień uważamy za bardzo udany i już czekamy na kolejny wyjazd.