Pasowanie na przedszkolaka” to pierwsza wyjątkowa uroczystość w życiu dzieci, które we wrześniu tego roku po raz pierwszy rozpoczęły swoją przygodę z przedszkolem. Dla najmłodszych było to ogromne przeżycie, ale trzymały się bardzo dzielnie. W tym roku pasowane były, aż cztery grupy: Baloniki, Bieguski, Skoczki i Akrobaci. Z uśmiechami na twarzach recytowały wierszyki i śpiewały piosenki.. Zanim maluchy złożyły uroczystą przysięgę musiały cierpliwie doczekać do końca występu – po czym Panie Dyrektor za pomocą „czarodziejskiego ołówka”  dokonały uroczystego „Aktu pasowania” oraz wręczyły dyplomy. Nie zabrakło także książeczek oraz słodkich upominków dla każdego dziecka od wychowawców grupy. Na pewno był to niezapomniany dzień, pełen emocji i miłych wrażeń zarówno dla dzieci i rodziców jak i nauczycieli.