Uwaga Rodzice

Ważne informacje dotyczące Akcji Rowerowy Maj

Prosimy o przestrzeganie ustalonych zasad akcji „ROWEROWY MAJ” na terenie Przedszkola nr 136.

1. W akcji „Rowerowy maj” biorą udział tylko dzieci, których rodzice podpisali zgodę udziału w akcji „Rowerowy Maj”
  2. Parking rowerowy znajdował się będzie wzdłuż płotu przy ścieżce rowerowej.
  3. Każda grupa będzie miała wyznaczone miejsce do parkowania rowerów i hulajnóg oraz wyznaczone miejsce do przechowywania rolek, wrotek ( magazyn przy toalecie na zewnątrz przedszkola)
  4. Rowery i hulajnogi prośmy parkować prostopadle do płotu, aby zmieściło się ich jak najwięcej.
  5. Wszystkie środki lokomocji powinny być podpisane oraz zabezpieczone zamknięciem typu U-loch.
  6. Za niezabezpieczony sprzęt na terenie ogrodu przedszkolnego odpowiadają sami rodzice.
  7. Osoby, które przedłużają długi weekend majowy i będą nieobecne, aby nie traciły możliwości zbierania naklejek za okres nieobecności, zachęcamy do robienia zdjęć podczas aktywności fizycznej na różnych sprzętach i przesyłanie ich na adres e-mail: lukrog8316@edu.wroclaw.pl lub agnkon5464@edu.wroclaw.pl

Prosimy Rodziców o przestrzeganie zasad bezpiecznego poruszania po drogach i na terenie naszej placówki .

Szczegółowy regulamin akcji dostępny jest na stronie internetowej: https://rowerowymaj.eu/wroclaw/