kartki świateczne

Drodzy Rodzice!

Z braku możliwości zorganizowania tradycyjnego kiermaszu Bożonarodzeniowego, a chcąc zostawić dzieciom namiastkę normalności w środę 16 grudnia rozpoczynamy WĘDRUJĄCY KIERMASZ PANDEMICZNY

W połączeniu sił Grona Pedagogicznego i Rady Rodziców po przeprowadzonych z dziećmi Warsztatach Świątecznych zapraszamy do zakupu dzieła naszego dziecka za kwotę minimum 10zł. Dzieci w tym roku dosłownie wzięły sprawy w swoje ręce i same zbierają pieniądze za które Panie po świętach kupią im coś wspólnego do nauki i zabawy do ich Sali (np. szachy lub Lego)

Każdy Rodzic kupuje rękodzieło swojego dziecka

Pieniądze prosimy przekazywać dziecku rano przed wejściem do szatni (najlepiej w podpisanej kopercie lub woreczku)

Tego samego dnia świąteczne rękodzieło zawędruje z dzieckiem do domu

Zapraszamy do włączenia się do wspólnej świątecznej zabawy i wsparcia zbiórki dzieci.

Poniżej prezentujemy rękodzieła przygotowane przez każdą z grup.