Rok 2020 rokiem Świętego Jana Pawła II

W związku z tym serdecznie zapraszamy do skorzystania z krótkiego scenariusza, który przybliży dzieciom postać Karola Wojtyły.Zadania i Zabawy dla dzieci – Zestaw 14

Zapraszamy również Rodziców (Opiekunów), Dzieci oraz Personel naszego Przedszkola do włączenia się w obchody urodzin Karola Wojtyły. Specjalnie z tak wielkiej i niepowtarzalnej okazji dla uczczenia Pamięci Ojca Świętego Jana Pawła II przygotowaliśmy uroczyste wydarzenia:

• Konkurs plastyczny  „Okno na ul. Franciszkańskiej w Krakowie”-technika pracy dowolna
  • Przegląd literacki – tworzenie wierszyków i rymowanek „Wielki Polak- Jan Paweł II”
  • Wystawę fotografii i pamiątek z Papieżem Janem Pawłem II ( oczywiście po powrocie do Przedszkola)

Przygotowane prace można przesyłać na adres e-mail: konkurs.przedszkole136@gmail.com  oczywiście dostarczyć do przedszkola gdy zostanie otwarte. W nowym roku szkolnym zrobimy wystawę prac i rozstrzygniemy konkursy.

Zachęcamy do wzięcia udziały w wyżej wymienionych aktywnościach.