Drodzy Rodzice!

Informuję, że Przedszkole nr 136 rozpoczyna swoją pracę od poniedziałku 11.05.2020 w godzinach 7.00-17.00 ( Proszę zwrócić uwagę, że zmieniła się godzina otwarcia placówki)

Pragnę przypomnieć, że w pierwszej kolejności zostały zakwalifikowane dzieci osób z priorytetów wymienionych w zarządzeniu. O przyjęciach zostali Państwo poinformowani telefonicznie. Prosimy pamiętać o dostarczeniu oryginałów oświadczeń, które wysyłali Państwo drogą e-mail w dniu przyprowadzenia dziecka do przedszkola. Oświadczenia powinny znajdować się w zamkniętej kopercie oraz powinny zostać złożone do kartonu przy wejściu do przedszkola.

O wszelkich zmianach i przyjęciach pozostałych dzieci ( ubiegających się o miejsca) będziemy informować w miarę rozwoju sytuacji.

Dyrektor Przedszkola nr 136