Dzień dobry Drodzy Rodzice!

W związku trudną sytuacją w naszym kraju i zamknięciem przedszkoli chcemy jakoś wesprzeć Was w tym czasie. W związku z tym będziemy umieszczać na stronie naszego przedszkola propozycje zabaw i zadań, które pomogą Wam w sposób kreatywny spędzić ten czas z dziećmi.  Będą to różne pomysły na to, co możecie wspólnie robić w domu, aby oderwać dzieci od telewizora i tabletu oraz wspierać rozwój ich zdolności, umiejętności i kompetencji. Oczywiście wszystkie propozycje są dobrowolne i tylko dla chętnych. Zachęcamy do założenia dzieciom teczek i gromadzenia prac plastycznych, które wspólnie wykonacie. Zabawy są dla chętnych  można je w możliwy sposób modyfikować.

Dokument zawierający propozycje zabaw możecie pobrać z zakładki  DOKUMENTY   lub klikając  w podlinkowany plik: PROPOZYCJA ZADAŃ I ZBAW – ZESTAW 1 kolejne propozycje będą numerowane kolejno – Zestaw 2, zestaw 3 itd. )

Poniżej wstawiamy link do zakładki DOKUMENTY.

Życzymy udanej zabawy z Waszymi pociechami i przypominamy, że powyższe propozycje są zupełnie dobrowolne i tylko dla chętnych, a najlepsze pomysły na zabawy mają Wasze dzieci.

Nauczyciele Przedszkola 136